ZM Grow leheväetis

ZM- Grow on kaaliumit, mangaani, tsinki ning väävlit sisaldav vedelväetis, mis sobib nii lehtede väetamiseks kui ka seemnete külvieelseks töötlemiseks. Toode sobib teraviljadele, maisile ja heintaimedele. Seemnete külvieelne töötlemine varustab taime arenguks vajaliku tsingi ja mangaaniga, mis omakorda aitab kaasa tervete võrsete moodustumisele ja rohelise lehestiku säilimisele kogu kasvuperioodi jooksul. Suurendab taimede vastupanuvõimet mulla kaudu levivatele haigustele (näiteks juuremädanikule).

KOOSTIS:

  • Kaalium (K) 12-15 g/l
  • Mangaan (Mn) 67,2 g/l
  • Tsink (Zn) 71,6 g/l
  • Väävel (S) 88,5 g/l

Kondensaadi pH 3,8-4,1

Valmis lahuse pH 4,5-6,5

Heintaimed (karjamaa) 2-3 l/ha pritsida 10-14 päeva enne karjatamist ning vajadusel pritsida uuesti 10- 14 päeva möödumisel. Oluline on silmas pidada, et väetamise ja karjatamise vahele peab jääma minimaalselt 10 päeva.

Heintaimed (silo/hein) 2-3 l/ha väetada kevadel kohe kasvu alguses. Vajadusel korrata 10-14 päeva tagant või peale igat niidet uue saagi kasvu alguses.

Teraviljad 2-3 l/ha kasutada alates kolme lehe fasist kuni lipulehe faasini. Mõõduka kuni tõsise toitainete puuduse korral teostada teistkordne väetamine 7- 14 päeva järel.

Mais (silo) 2-3 l/ha õige aeg väetamisekson kasvuperioodi algus, sest siis vajab silomais kõige enam tsinki.

Esita küsimus selle toote kohta
    MENÜÜ