Teraviljakülvik Multiva Forte FX300-400

Teraviljakülvik Multiva Forte FX sobib kõikidesse külvitehnoloogiatesse.

Külvikul olevate seemendite survet maapinnale reguleeritakse hüdrauliliselt ning seejuures külvisügavus ei muutu. Täpne külvisügavus, tugev ja usaldusväärne konstruktsioon ning suur mahuti teevad Forte FX külvikust hea ja säästliku valiku kõikide külvitehnoloogiate puhul.

FX seemendi puhul juhitakse seeme ja väetis sama seemendi kaudu teineteisega lähestikku, mis tagab hea idanevuse ja saagikuse. Tagumine tugiratas sulgeb vao. Külvisügavus on tänu tugirattale täpne ja seda isegi ebatasasel pinnasel.

LISAMATERJALID

EELISED

Täpne külv tagab hea idanemise

Tänu Multiva külviku ainulaadsele seemendile on külvamise sügavus ühtlane ja seda isegi ebatasase pinna puhul. Seeme ja väetis juhitakse sama seemendi kaudu teineteisega lähestikku, mis tagab hea saagikuse. Tagumine tugiratas sulgeb vao. Külvisügavus on tänu tugirattale täpne ja seda isegi ebatasasel pinnasel.

 

Suur seemendi survevahemik

Külvikute seemendi survet on hüdraulika abil võimalik muuta vahemikus 50-250 kg. Seemendi survet on võimalik muuta töötamise ajal.

 

Täpne külvinormi seadmine

Proovikülvi seadme ja anumate koosmõjul saavutatakse täpne külvinorm ja seda ka peenseemnete puhul. Külvinormi määramisel kogutakse seemned proovikülvi seadmega eraldiseisvatesse anumatesse. Multiva külviku proovikülvi seade on ainulaadne, võimaldades suurt väetise ja seemne väljakülvi.

Suur mahuti

Multiva külviku mahuti on turul üks suurimaid. Suur mahuti ja kõrge külvamise kiirus tagavad hea tootlikkuse.

 

Efektiivne esirandaal

Lisavarustuses olevat esirandaali on võimalik kasutada nii iseseisvalt kui ka haakes külvikuga. Kasutades külvikut ja esirandaali koos saab samaaegselt mulla külviks ette valmistada ning seemne mulda külvata. Randaalil kasutatav ketas on suure diameetriga ja agressiivse kaldenurgaga.

Säästlik külvamine

Multiva külviku seemendikettad lõikavad hästi maapinda ja sellest tulenevalt on takistusjõud väike. Seemendeid on vähem kui traditsioonilisel külvikul. Veermiku rataste suur diameeter vähendab külviku veeretakistust. Nendest põhjustest tingituna on külviku veojõutarve ja kütusekulu madal.

Tehnilised andmed

 FX300FX400FX6000
Töölaius, cm300400600
Transpordilaius, cm 300409300
Mahuti täitmise kõrgus, cm 210210300
Kaal, kg420055009300
Mahuti suurus, l350048008000
Seemendi surve, kg50-25050-25050-250
Seemendite arv, tk202636
reavahe, mm150154167
Töökiirus, km/h8-128-128-12
Veojõu vajadus, hj90120200

Esita küsimus selle toote kohta

MENÜÜ