Teravilja otsekülvik Multiva Forte FX6000

Teravilja otsekülvik Multiva Forte FX6000 on pneumaatiline otsekülvik, mis võimaldab teha otsekülvi ning samuti külvata ka minimeeritult haritud ja künnipõllule.

Külvikul olevate seemendite survet maapinnale reguleeritakse hüdrauliliselt ning seejuures külvisügavus ei muutu. Uus FX seemendi külvab suuepäraselt ka ebatasasele pinnale. Täpne külvisügavus, suur ülerõhk seemendi dosaatorites, tugev ja usaldusväärne konstruktsioon ning suur mahuti teevad Forte FX külvikust hea ja säästliku valiku kõikide külvitehnoloogiate puhul.

Täpsed ja võimsad elektriajamiga dosaatorid võimaldavad suurt külvinormi vahemikku väetisele, seemnetele ning peenseemnetele.  Seemne ja väetise dosaatoritel on mõlemal oma ventilaator. Võimas ventilaator tagab kõrge ülerõhu ja sellest tulenevalt kõrge doseerimisvõime (kg/ha).

LISAMATERJALID

EELISED

Suur mahuti

Multiva Forte FX külviku mahuti on üks suurimaid turul (8 m³ ). Suur mahuti ja kõrge külvamise kiirus tagavad hea tootlikkuse.

 

Suured rehvid

Tänu suurtele rehvidele on veeretakistus väike ja seda samuti pehmel pinnasel. Lisavarustuses olev esilibisti agressiivne laba võimaldab külvata otse küntud maale.

RDS iSOCAN juhtsüsteem

Kergesti käsitletav RDS iSocan juhtkeskus. Täpsed ja võimsad elektriajamiga dosaatorid võimaldavad suurt külvinormi vahemikku.

Tehnilised andmed

 FX300FX400FX6000
Töölaius, cm300400600
Transpordilaius, cm 300409300
Mahuti täitmise kõrgus, cm 210210300
Kaal, kg420055009300
Mahuti suurus, l350048008000
Seemendi surve, kg50-25050-25050-250
Seemendite arv, tk202636
reavahe, mm150154167
Töökiirus, km/h8-128-128-12
Veojõu vajadus, hj90120200

Esita küsimus selle toote kohta

MENÜÜ