EM Multi Grower

EM Multi Grower on mirobioloogiline seemnetöötluspreparaat.  Toode sisaldab spetsiaalset valikut Efektiivseid Mikroorganisme EM®, mis aitavad tugevdada taimede kasvu juba  idanemisel ning parandavad taimekasvu kogu kasvperioodi vältel.

Seemnetöötluspreparaat on valmistatud EM® Tehnoloogiat järgides. Toode stimuleerib
mikrobioloogilise tegevuse mõjul toitainete omastamist taime juurte kaudu ning aitavad tõrjuda haigustekitajaid ka mullas.

Toote kasutus on kõige efektiivsem taimede idanemisel ja stressi tingimustes, nagu näiteks külm, toitainete mitteomastamine ja haigustekitajate rünnakul.

Lubatud kasutamiseks mahepõllumajanduses! 

Regulatsioon (EC) 889/2008, lõige 3 (4).

 

Väikepakendid aiapidajale meie veebipoes www.ökokodu.ee

TOOTE KOOSTIS

  • Fotosünteesivad bakterid
  • Piimhappebakterid
  • Pärmseened
  • Aktinomütseedid

Ära kasuta toodet koos herbitsiidide ja fungitsiididega. Toodet võib kasutada üksitootena või kombineerida teiste EM-i toodetega (EM Efektiivsed Mikroorganismid ja EM-5) või leheväetistega, aminohapetega ja humiinhapetega.

EM on ohutu inimestele, loomadele ja keskkonnale.

Efektiivsete Mikroorganismide EM Tehnoloogia on välja töötatud enam kui 40 aastat tagasi dr Tero Higa poolt Jaapanis. EM on kasulike, looduslikult esinevate mikroorganismide kogum. Mikroorganismid toetavad üksteist, soodustavad üksteise arengut ja kooseksisteerimist. Kõik mikroorganismid on ehtsal kujul ja neid ei ole muundatud.

TOOTE KASUTAMISVÕIMALUSED

SEEMNETÖÖTLUS

Lisa 250 ml EM Multi Grower toodet 100 kg seemnete kohta- kata seemne pind, lahjenda toodet vajadusel veega.  Olenevalt seemnetöötluse viisist. Võib  kasutada 0,5 -1 %-lise kontsentratsiooniga lahust.

TAIMEKASVU TURGUTAMINE

Pritsi 2- 10 l EM Multi Grower toodet + 200 l vett 1 ha teraviljapõllu kohta. Või kasutage pritsimiseks 1-5 %-lise kontsentratsiooniga lahust.

JUURDUMISE PARANDAMINE

Aseta taimed 5 minutiks 3 %-lise kontsentratsiooniga EM Multi Groweri lahusesse. Hiljem võib kasutada toodet ka kastmisvees.

Esita küsimus selle toote kohta

MENÜÜ