Househam iseliikuvad taimekaitsepritsid

Househam on Inglismaa suurim ja üks vanimaid iseliikuvate taimekaitsepritside tootjaid.

Househam omab üle 40 aastast kogemust iseliikuvate pritside valmistamises. Kogemused ning tehnoloogia annab võimaluse pakkuda parimat kvaliteeti.

Masinate projekteerimisel ja ehitamisel on peamiseks eesmärgiks seatud selle lihtsus. Konstrueerimisel kasutatakse vaid tuntud tootjate komponente.

Househam tehases valmistatakse igal aastal sadakond iseliikuvat taimekaitsepritsi.

Miks eelistada Househam iseliikuvaid pritse?

  • Inglismaa NR.1 iseliikuvate pritside tootja
  • Konstrueerimisel kasutatakse tuntud tootjate komponente
  • Lihtne ehitus
  • Hea manööverdusvõime
  • Kerge kaal
  • Hea kaalujaotus
  • Kindel kvaliteet
  • Soodne hind

Mudelid

Hooldus ja varuosad

Olles kursis iseliikuvate taimekaitsepritside keerukusega ning teades, kui tähtis on õigeaegne pritsimine, oleme jõudsalt arendamas oma hooldusvõimekust. Oleme valmis reageerima mistahases väljakutsele kiirelt ning täie tõsidusega. Hoolduse ja varuosadega varustatuse teeb lihtsamaks asjaolu, et prits on konstrueeritud kasutades Eestis palju levinud komponente - CAT või Mercedes mootor, Danfoss või Poclain hüdraulika, Arag pritsimis detailid, jne...

Househam tehas toetab omalt poolt kiiret varuosadega varustatust. Tellimustele, mis on esitatud enne kella kuute tarnitakse järgmise päeva lõunaks. Laoseisus saavad olema enamlevinud varu- ja kuluosad.

Househam tehasel on valmisolek saata tehnik ühe päevase ooteajaga mistahes Euroopa punkti.

Agri Partneri eesmärk on reageerida väljakutsetele ning lahendada probleeme vähemalt samal tasemel või isegi professionaalsemalt kui suuremad tehnika firmad seda teevad.

Meil on ambitsioon ning tahtmine!

valmar-tuunitud-veebi

Valmar ja tema hooldebuss ootel

Ajalugu

Househam sai alguse rohkem kui 40 aastat tagasi.1970. aastal Len Househami poolt loodud ettevõte nimega Househam Sprayers võttis esimese iseliikuva taimekaitsepritsi tootmisel kasutusele Ford traktori kere ja mootori. Traktori etteotsa pandi fabritseeritud kabiin ning masina tagaossa paigaldati poom. 1986. aastal valmistati esimene terviklik iseliikuv taimekaitseprits.

1995. aastal tuli välja mudel Super paagi mahtudega 4000 ja 5000 liitrit. 2005. aastal ostis Househam ära SprayCare rippes ja järelveetavate pritside tootja. Samal aastal esitleti 5000 liitrise paagiga AirRide mudelit.

2009. aastal sõlmiti Caterpillar mootori tootjaga koostööleping, mille tulemusena hakati kasutama 6 silindrilisi 170 või 225 HP CAT mootoreid. Samal aastal tähistas Househam oma 1000-nda iseliikuva pritsi valmimist.

2012. aastal esitleti täiesti uue kontseptsiooniga iseliikuvat masinat nimega Spirit. Tänu kergele kaalule suudeti vähendada põldude tallamist. Samal aastal esitleti Merlin mudelit, mis on saadaval 3000-6000 liitrise paagiga ja kuni 36 meetrise poomiga.

1970

1986

1995

2005

2016

MENÜÜ