UNIA Eesti

Unia eesti 1410x564 1

Agri Partner OÜ  ja Poola suurim põllumajandustehnika tootja UNIA Sp.zo.o. on sõlminud koostöölepingu UNIA kaubamärgi eksklusiivses esindusõiguses Eestis alates 1. veebruarist 2024. Koostööleppe tulemusena paraneb Eesti põllumajandustootjatele UNIA põllumajandustehnika esindatus,  varuosadega varustamine ning hoolduse kättesaadavus.

Edasimüüjate võrgustiku korrastamine on üks osa UNIA uuest strateegiast, mida viiakse ellu pärast UNIA kaubamärgi ja tootmise omandamist veebruaris 2023 “Chemirol” Capital Group poolt.

UNIA uus omanik investeerib ettevõttesse suurusjärgus 40 miljonit eurot tootearenduseks ja tootmise kaasajastamiseks. Ettevõtte üks eesmärkidest on viia tootevaliku kvaliteet ja tehnoloogia võrdväärseks juba varasemalt tuntud lääne päritolu põllumajandustehnikaga, säilitades seejuures masinate konkurentsivõimelised hinnad.

UNIA on Poola suurim põllumajandustehnika tootja mille ajalugu ulatub aastasse 1882.  UNIA toodab põllumajandustehnikat neljas tehases, mis asuvad Grudziadzis, Brzegis, Slupskis ja Katy Wroclawskies. UNIA-l on kõigi oma tehaste peale kokku 11,5 ha tootmispinda, andes tööd ligi 1100 inimesele. Aastas toodetakse ligi 25 000 ühikut tehnikat.

Agri Partner OÜ on Eesti kapitalil põhinev põllumajandustehnikat, põllumajandustarvikuid ja varuosi pakkuv ettevõte. UNIA põllumajandustehnika täiustab Agri Partneri tootevalikus seni puudunud tootegruppe.

UNIA tootevalikusse kuuluvad randaalid, kultivaatorid, teraviljakülvikud, väetisekülvikud, lubjalaoturid, sõnnikulaoturid, taimekaitsepritsid, külvikud, ümarpallipressid, haagised, kartuli- ning köögiviljakasvatus seadmed.

UNIA Eesti koduleht www.unia.ee põhjaliku tootekataloogiga on valmimisel.

Senikaua palume toodetega tutvuda ingliskeelse pdf kataloogiga või tootja kodulehel UNIA Poland.

UNIA tootekataloog, *pdf

Unia tootekataloog 1410x980 1

Galerii

MÜÜGIJUHT
Ahti Sprenk
GSM (+372) 55 646 566
ahti@agripartner.ee