Agri Partneril täitub täna 10. tegutsemisaasta. 

Meie esimesed 10 tegutsemisaastat on olnud põnevad ning väljakutseid pakkuvad. Alustasime 2011 ühe mehe ettevõttena varu- ja kuluosade ning kasutatud tehnika müügiga. Seejärel hakkasid meie tootevalikut kujundama just põllumehed. Koormuse ja mahu kasvades tuli meeskonda tööle võtta juba ka esimene töötaja, temale järgnesid järgmised tublid spetsialistid.

Praeguseks hetkeks on meie tootevalik täienenud mitmesuguse uudse põllumajandustehnika, erinevate tarvikute ning kütuse hoiustamise ja transportimise lahendustega.

Siiski ei ole need 10 aastat olnud kergete killast. On olnud keerulisi hetki ja aegu ning pikki tööpäevi. Mõni tulemus on hästi välja tulnud, mõne asjaga ei ole läinud just mitte nii nagu planeeritud. Samas on see loomulik, kuna kiirelt arenevas ettevõttes ei olegi kerge ja kõik ei pruugi oodatult laabuda.

Võime julgelt öelda, et tänaseks päevaks oleme võidelnud endale koha põllumajandustehnika turul. Oleme võrdselt kõrvuti suurte tehnikamüüjatega kõikidel üle Eestis toimuvatel messidel ja ühistel põllupäevadel. Meid võetakse kui arvestatavat ja tõsist tehnikafirmat Eesti põllumajandustehnika turul.

Tänan kõiki kliente, kes on meid ikka ja jälle usaldanud! Aitäh!

Loomulikult tänan siiralt ka meie meeskonda, kes kõik need aastad on muutuste tuules ikka vastu pidanud! Aitäh!

Argo Kukk
Juhatuse liige

logo10 530x127 1
Agri Partner 10
agri partner ou 10 1410x793 1
agri partner 10 1410x793 1

Vaata meie toimetusi esimestest tegutsemisaastatest...