Agri Partneri pühadetervitused

Soovime Teile rahulikku jõuluaega ja edukat koostööd uuel aastal!

Head sõbrad,
Taas on käes jõulud ja aasta lõpp!

Aastat 2021 võib Agri Partner nimetada pigem kordaläinuks. On olnud aasta täis muutuseid,  kohanemist ja kiiret reageerimist. Oleme tänulikud, et eelnevatel aastatel tehtud töö tulemusena suutsime realiseerida nii mõnedki seatud eesmärgid. Tegime kõik endast oleneva, et olla hea koostööpartner Eesti põllumeestele.

2021 aasta oli “pöörane” ja rohkelt väljakutseid pakkuv. Pole varem olnud olukorda, kus tootja muudab hinnakirja aastas kolmel korral. Kõik teavad, mis toimub väetiste hindadega… Kuidas on mõjutanud metalli hinna tõus tehnika hinda… On olnud raskeid aastaid, madalate viljahindadega, raskete ilmastikuoludega…. Kuid mitte sellist, kus kõik on pidevas muutumises. Aga ehk rasked hetked on need, mis lähendavad ja toovad kaasa arengu, et koos leida lahendused ja pürgida eestlasliku jonnakusega ikka oma eesmärkide suunas edasi?!

Uuelt aastalt, meie kümnendalt juubeliaastalt, soovime stabiliseerumist. Loodame, et tehnika ja sisendite hinnatõusule järgneb põllumajandustoodangu kokkuostu hindade tõus ning tehnika müügil ei kimbuta meid ja meie kliente  tarneprobleemid. Anname jätkuvalt ka uuel aastal endast parima, et meie tootevalikus olev uus kui ka kasutatud põllumajandustehnika jõuaks teile nii kevad- kui sügishooajaks õigeaegselt.

Kogu Agri Partneri meeskonna nimel tänan Teid usalduse eest!
Soovime Teile rahulikku jõuluaega ja edukat koostööd uuel aastal!


Argo Kukk
Agri Partner juhatuse liige
MENÜÜ