Agri Partner OÜ omandas Starfeld OÜ-lt põllumajandustehnika ning kütteseadmete müügi ja hoolduse valdkonna

Agri Partner OÜ ja Starfeld OÜ annavad teada, et omavahelise müügitehingu tulemusena on Agri Partner OÜ omandanud Starfeld OÜ-lt põllumajandustehnika ning kütteseadmete müügi ja hoolduse valdkonna.

Seoses sellega, alates 01.04.2019 esindab Starfeld OÜ poolt müüdavaid tooteid ja kaubamärke Agri Partner OÜ. Kinnitame, et kõik sõlmitud lepingud ja tehtud pakkumised kehtivad, mis puudutavad põllumajandustehnika ning kütteseadmete müüki ja hooldust.

Perioodil 01.04.2019 – 30.06.2019 toimub üle läinud kaubamärkide müük, esitlemine ning varuosadega varustamine jätkuvalt aadressil Aretuse 7, Märja, Tartumaa.

Starfeld OÜ poolt esindatud kaubamärkide tarnijad on tehingust teadlikud ning on uuendanud lepinguid ja kokkuleppeid nii, et Agri Partner OÜ saaks sujuvalt jätkata kaubamärkide esindamist.

Starfeld OÜ tegutseb edasi ning kõik ettevõtte klientide ja tarnijate lepingulised kohustused, mis ei puutu antud tehingusse, jäävad ka edasiselt Starfeld OÜ tegevuseks ning ei kandu edasi Agri Partner OÜ-le.


Vajalikud kontaktandmed Starfed OÜ klientidele:

Ahti Sprenk, tel. 55 646 566 ahti@agripartner.ee – põllumajandustehnika müük ja varuosad
Mikk Miidla, tel. 55 22 742 mikk@agripartner.ee – kütteseadmed ja tööstuslikud imurid
Grete Aare, tel. 52 24 178 grete@agripartner.ee – müügisekretär
Argo Kukk, tel. 50 53 076 argo@agripartner.ee - põllumajandustehnika müük ja varuosad, juhatuse liige

 

Agri Partner OÜ annab kõik endast oleneva, et tagada klientidele sujuv teenindus ka üleminekuperioodil.

Kasvanud ettevõtte näol loodame pakkuda järjest tõsisemat konkurentsi Eesti põllumajandustehnika müügi turul, millest võidavad kõik Eesti põllumajandustootjad.

 

Argo Kukk
Agri Partner OÜ
Juhatuse liige

 

Janne Riitsalu
Starfeld OÜ
Juhatuse liige

 

agri partner põllumajandustehnika

 

MENÜÜ